Name days: Agnieszka / Amelia / Szymon

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Ostrowa 2013

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

UKS ze złotem w lekkoatletycznych Mistrzostwach Ostrowa!

W sobotę, 5 października, odbyły się IV Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce. W zmaganiach wzięło udział dwóch zawodników UKS-u Zryw Ociąż – Robert Maćkowiak i Mateusz Kozanecki.

Kozanecki, z wynikiem 1.60 m, zwyciężył w konkursie skoku wzwyż, zdobywając tym samym pierwsze złoto w tej imprezie dla UKS-u. Ponadto nasz zawodnik był piąty w skoku w dal, siódmy w biegu na 100 metrów oraz dziewiąty w pchnięciu kulą. W tej konkurencji na wysokim, czwartym miejscu uplasował się Robert Maćkowiak.

Ponadto UKS zaprezentował się w sztafecie 4x100 metrów mężczyzn. Z powodu zbyt małej ilości zawodników Zryw został wsparty przez Jakuba Goździka z LKS-u Orzeł Wysocko Wielkie oraz Hubertem i Miłoszem Mielcarkami z ostrowskiej Stali. Początkowo UKS zajmował drugie miejsce, jednak upadek na początku trzeciej zmiany spowodował spadek na czwartą pozycję.