Piątek, 19.4.2024
Name days: Jerzy / Tymon / Konrad

,,Złoto" Mistrzostwo Gminy w piłce ręcznej dziewcząt 2012

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

21 listopada 2012 roku w Nowych Skalmierzycach został rozegrany mecz o Mistrzostwo Gminy w piłce ręcznej dziewcząt gimnazjum.

Nowo stworzona, bardzo młoda drużyna naszego gimnazjum (przewaga dziewcząt z kl. I ) odniosła zwycięstwo nad drużyną z Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach.

Nasze dziewczęta bardzo dzielnie walczyły o każdą piłkę, uzyskując dużą przewagę w pierwszej połowie wychodząc często na szybki atak, przewaga ta zaczęła maleć w drugiej połowie przez słabszą obronę. Wynik meczu 7:4. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została bramkarka Monika Bukowska kl.I

Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!